Płynna skóra sposobem na uszkodzoną tapicerkę auta

Wiele jest osób, które bardzo dbają o to, aby ich auto było w jak najlepszym stanie. Często jednak zdarza się, szczególnie gdy auto jest leciwe, że co rusz pojawiają się jakieś mniejsze lub większe usterki. Wiele z nich można naprawić samodzielnie przy pomocy łatwo dostępnych na rynku narzędzi i materiałów. Oferta sklepów z akcesoriami motoryzacyjnymi jest dziś bardzo bogata i obejmuje szeroki zakres artykułów do różnych elementów samochodów. Za ich pomocą można m.in. naprawić elementy skórzane.

Skórzane obicia podatne na uszkodzenia

Skórzana tapicerka i inne elementy pokryte skórą są bardzo pożądanymi przez właścicieli aut. Skóra to prestiż dla auta, ale też i wyższa jakość. Skóra naturalna, choć dużo trwalsza od innych rodzajów pokryć, to jednak nie jest całkiem odporna na uszkodzenia. A o te nietrudno, gdy samochód jest intensywnie używany. W razie uszkodzeń warto zainteresować się płynną skórą, rodzajem pasty przeznaczonej do naprawy skóry w samochodzie.

Płynna skóra do naprawy obić w samochodzie

Pęknięcia, rysy, zadrapania i inne uszkodzenia skóry w aucie można naprawić właśnie płynną skórą, bez potrzeby wymiany obicia czy drogiej renowacji. Płynna skóra to rodzaj szpachli do skóry, która po zaschnięciu tworzy wypełnienie uszkodzenia. Jest ona dostępna w wielu kolorach i każdy kierowca może ją zaaplikować samodzielnie. Zazwyczaj do płynnej skóry dołączone są wszelkie niezbędne dodatki wraz z instrukcją.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *