Czego użyć do polerowania samochodu?

Każdy kierowca marzy o tym, aby jego samochód posiadał idealny lakier. Taki, aby auto wręcz błyszczało. Po części jest to oczywiście możliwie.

W celu należy po prostu od czasu do czasu lakier polerować (zobacz przykład usługi: https://car-spa.pl/uslugi/poziom3/). Pytanie jednak czym taki proces najlepiej wykonać.

Gąbka polerska

Do polerowania samochodu najlepiej jest użyć gąbki polerskiej lub futra polerskiego. Ta pierwsza przeznaczona jest przede wszystkim dla osób bez większego doświadczenia w polerowaniu. Wszystko dlatego, iż użycie gąbki polerskiej jest niezwykle proste. Wystarczy nałożyć odpowiednią piankę i można rozpocząć polerowanie.

Futro polerskie

Futro w przeciwieństwie do gąbki przeznaczone jest dla osób posiadających doświadczenie w tym zakresie. Sprawia ono, że polerowanie samochodu jest dużo dokładniejsze. Jednak, aby tak było posiadać należy odpowiednie doświadczenie. Futro najczęściej stosuje się do twardych oraz ostrych padów polerskich. Największą zaletą futra polerskiego jest bardzo szybkie i skuteczne usuwanie nawet bardzo głębokich rys na lakierze.

To jakie narzędzie zostanie zastosowanie zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od własnych umiejętności. Po drugie, ogromne znaczenie ma także stan samego lakieru samochodowego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *